Březen 2012

From you

31. března 2012 v 12:33 | M.A.Cavallari |  From you
Řikala jsem si, že by bylo fajn založit rubriku FROM YOU kde mi na email můžete posílat
všechno co o Kristin najdete fotky,scany,videa,popřípadě nějakou vašé grafiku, uvítala bych i animace,plakáty je to jedno prostě at tam je Kristin to je nejdůležijtější!

Pokud budete chtít zaslat něco s Kristin tak na email kristincavallari@seznam.cz
do předmětu napište FROM YOU
Vaší přezdívku a samozřejmně název blogu pokud máte!

Budu se moc těšit na vaše příspěvky!!:)


•Hot or Not | April 2012•

31. března 2012 v 12:06 | M.A.Cavallari |  Hot or Not
Vím, že je až zítra prvního, ale rozhodla jsem se že už dneska dám Hot Or Not a vybrala jsem candid fotku z 27.3. kdy Kristin vypadala nádherně a myslím že je to vhodná fotka pro Hot Or Not.

Hlasujte níže!


Kristin Official out of LA!

31. března 2012 v 10:26 | M.A.Cavallari |  News & Rumors
Nevím zda-li to můžeme považovat za dobrou zprávu. Kristin oficiálně na twittru potvrdila, že se včera odstěhovala z LA a ted bude žít v Chicagu po boku Jaye Cutlera. No já mám z toho takové smíšené pocity, protože když byla v LA paparazzi ji fotila a já jsem měla co přidávát na blog, ale když odjela do Chicagu žádne fotky nebyly, ale aspon jsem měla jistotu že se do LA vrátí a fotky budou a tím bude i co přidávat na blog, ale ted? No nevím zase na druhou stranu je to pochopitelé, protože okolo léta se ji narodí miminko a chce mít klid na mateřství a samozřejmně chce být s Jayem a v LA ji nic nedrželo!! Takže doufám že fotky stále budou a tím bude i tento blog!:):/
Co na to říkate vy?
"Je to oficiální...Odstěhovala jsem se z LA!!Bylo to krásných osm let, ale myslím si že to město je jedovaté.Cítím, že teprve ted můžu dýchat.☺"

Kristin Cavallari Home Foreclosure: Reality Star's Family's Home Lost To The Bank

30. března 2012 v 15:24 | M.A.Cavallari |  News & Rumors


Jen proto, že mají slavnou dceru tak neznamená, že jste pod ochranou.
Rodinný dům Kristin Cavallari, byl prodán zhruba před měsícem píše zdroj OC Register.Záznamy ukazují, že majetenk byl prodán bance OneWest za 6.110.000 dolarů v únoru.
Pět ložnici, šest koupelen, dúm byl postavený v roce 2009 na více než třech akrech v exkluzivní ulici v Laguna Beach.Předchozí seznam popisuje funkce,že tam jsou solární panely, mokré a suché sauny, slané vody nekonečno bazénu a soukromá pláž, pouze členové komunity mají přístup k tomuto domu.
Dúm, který patřil otci Kristin a nevlastní matce, byl uveden v epizodě "The Hills" v roce 2009. MTV.com konstatuje, že s Kristin navštívili její rodinu, aby se "V době kdy se rozcházela s Justinem Bobbym,aby jsi tam vyčistila hlavu."
25letá "Hills" se zabývá,ale ted zabývá jiným starostimi,protože očekává miminko kvůli této věci si nedělá hlavu.


MARCH 23 - Strolls down town in LA

30. března 2012 v 14:43 | M.A.Cavallari |  Candid 2012


Nové candid tentokrát z 23.3. kdy se Kristin vydala do obchodu ULTA pro nějakou kosmetiku a níže uvidíte, že si vybíra oční stíny, asi jí došly.:D! Kristin se oblékla do černé a velmi jí to slušelo, zvolila černé triko na to vzala kožešinovou vestu,spojila to opět s jejími dokonalými černými koženými šortkami, pod které si ovšem oblékla černé punčocháče a ty dala do jejich oblíbených černých bot na velkém podpatku, já bych to neušla ikdyž si myslím, že to je o zvyku!!:) Enjoy!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

MARCH 27 - Leaves Bagatelle Restaurant in LA

30. března 2012 v 14:17 | M.A.Cavallari |  Candid 2012

Objevili se nové fotky z 27.3. kdy Kristin zachytili při odchodu z restaurace Bagatelle,Kris si zašla zřejmně na oběd se svýma známýma. Měla na sobě krásné šaty s barevnými vzory a musím říct že se mi dost líbí jak Kris sedí a jde vidět že miminko je čím dal tim větší podle břicha, protože ikdyž jsou tyto šaty volnější bříško jde dost vidět, ale Kris je pořád úžasná.K šatů zvolila béžové žabky a její oblíbenou černou kabelka se zlatými cvočky.:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

MARCH 23 - Walks her dog in LA

25. března 2012 v 12:35 | M.A.Cavallari |  Candid 2012


Kristin byla spatřena paparazzi 23.3 když se šla projít po LA se svým pejskem! Oběma to sluší a Kristin moc sluší ty šaty co myslíte? Jsou sice takové divné svým způsobem, ale dost ji sluší!!:))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Layout 0.2.

25. března 2012 v 9:28 | M.A.Cavallari |  Past Layouts

Vím, že ten předešlý byl pěkný, ale něják se mi tady nelíbil a tak jsem udělala nový do fialové barvy. Myslím, že se tady hodí protože je aktualní tím, že jsou na něm fotky z shootu pro Glamoholic a Kristin tam jde vidět bříško. A vypadá i takový lepší než ten hnědý!! Já jsem s tímto layem spokojena a uvidíme jak dlouho tu vydrží..:))

MARCH 21-Kristin at the petrol station

23. března 2012 v 12:35 | M.A.Cavallari |  Candid 2012

Objevili se bohužel je čtyři fotografie ze středy 21.března jak Kristin paparazzi zachytili na pumpě a vypadala že ji tato pozornost příšliš nevadí, protože fotografům i zamávala a rozdala příjemný úsměv.:) Moc se mi líbí outfit, který Kristin zvolila, šedé sáčko a černé kalhoty se k sobě vždycky hodí!!:))

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com

Glamoholic Magazine (March) Scans 2012

23. března 2012 v 12:26 | M.A.Cavallari |  Magazine Scans

Na oficiálních stránkách časopisu Glamoholic jsem našla i scany z magazinu jsou v HQ takže kdo ovládate angličtinu můžete si přečíst jak Kristin zvláda těhotenství a spoustu dalšího. Kristin se v rozhovoru taky zminuje že nechtěla dítě tak brzo spíše až okolo 30 což ji dávám za pravdu. Zminuje se že už má instinkty matky a není to zas tak těžké se připravovat na rodičovství, taky se ji ptaji na Jaye jak na to reagoval a Kristin odpovída že je stále nadšený a nemůže se dočkat miminka. Šok v rozhovoru je když Kristin mluví o tom, že by chtěla mít po tomto miminku další dítě, že by byli věkově blízko a potom by jsi až Jaye vzala, a taky že chcou mít tak 4 děti.Další šokující zpráva je že Kristin po porodu sbalí tašky a stěhuje se z LA pryč do Chicaga k Jayovi "Budu žít v Chicagu půl roku, pak v Nashville po druhou polovinu. Přijdu do Los Angeles jen když bude třeba, "řekla. "Oba nechceme aby naše dítě fotili paparazzi. Chceme jim dát jako ve všech rodinách ze života co nejvíce. " Myslím si že Kristin má pravdu taky bxch nechtěla mít paparazzi stála za zadkem a aby si mé dítě neužilo trošku štěstí.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emily Soto (Glamoholic Magazine) 2012

22. března 2012 v 14:24 | M.A.Cavallari |  Photoshoot 2012

Báječná zprává, která obletěla svět minulý týden, že Kristin fotí svůj první shoot pro časopis Glamoholic je tady!!
Objevila se titulní stránka tohoto časopisu a samozřejmně nemůžou chybět i oficiální fotky! Kristin vypadá famozně a to bříško je tak perfektní. Kristin si oblékla několik šatů,bot a vystřídala i pár účesů! Objevilo se i video ze zákulisí, které přidám k tomuto článku a Kristin tam je úžasná! Jsem si jistá že z těchto fotek bude příští layoutt.:)


imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristin Cavallari - Glamoholic Magazine Photo Shoot-behind the scenes

MARCH 16 - Leaves yoga class in West Hollywood

21. března 2012 v 14:12 | M.A.Cavallari |  Candid 2012

Kristin si 16.3. vyrazila poprvé na jogu. Kristin napsala na twitter, že slyšela že tento druh cvičení pomáhá při těhotentví a zároven i porodu. Kristin byla oblečena typicky na cvičeni tudiž se nemůžeme divit, mě si líbila!:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

MARCH 15 - Out walking her dog in LA

21. března 2012 v 13:53 | M.A.Cavallari |  Candid 2012

Kristin se vydala na procházku po LA a vyrazila spolu s Pupp!!:) Kris se oblékla sportovně a podle výrazu nebyla příšliš našena z paparazzi, ale tak kdo by byl!:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

List of Affiliates

21. března 2012 v 12:40 | M.A.Cavallari |  Affiliates

Elite
Actress & Models
Rosie Huntigton-Whiteley/Tinka
Pretty Little Liars/Shelley and Gwinney
Bar Refaeli/ Darela

Singer.
Victoria Justice/Lamia Le Morte
Pixie Lott/Catherine
Miley Cyrus/Luzz
Justin Bieber/Laura
Taylor Swift/tay-swift-team
Little Mix/Nikí
Little Mix/dailylittlemix
Miley Cyrus/ Lauren
Demi Lovato/Dainn

Neutral.
Danielle Peazer/ Catherine & Juliee
Celebrites/Jajavy
RBD.Twilight,TVD/*Wampi-Rebels
Michael Simon/Katka


Explanation

21. března 2012 v 12:00 | M.A.Cavallari |  My Diary

Hello honey! Chtěla jsem se vám moc omluvit zejména affs, že jsem tady dlouho nebyla,ale přemohla mě taková chřipka že jsem byla ráda, že vůbec dojdu na záchod a to doslova. Včera jsem navštívila doktorku a ta mě poslala na testy s tím že mi nic není akorát jsem náchylnější na viry, takže ted je mi líp dostala jsem takové tabletky připominajicí antibiotika, a jsem ráda že jsem konečně zde mohla usednout. Kristin má docela dost novinek zejména oficiální shoot pro Glamaholic, který přidám a potom ještě pár candid. Ovšem nemůžu zde být bůhvi jak dlouho jen chvilku, protože je ještě dost slabá.:) Affs určitě oběhnu a dám konečně do seznamu!!:))
© 2012 | kristincavallari.blog.cz
ARCHIV| Fansite | Hosting by: blog.cz | Everything posted by :M.A.Cavallari | Thank you:kristindaily.org