•Cavallari životopis•

11. března 2012 v 14:50 | M.A.Cavallari |  Životopis


Rodné jméno: Kristin Elizabeth Cavallari
Předzívka: Kris
Narození: 5.ledna 1987
Místo narození: Denver, Colorado, USA

Rodina

Cavallari se narodila v Denveru, Colorado, druhá ze tří dětí Judith a Dennise Cavallariho. Když se její matka rozvedla s otcem, její starší bratr a sestra Peighton a Mike se přestěhovali spolu s otcem do Laguna Beach v Kalifornii, Kristin se přestěhovala s matkou do vesnice Barrington, Illinois,severozápadně od Chicaga.
Po potížích přizpůsobit se novému životu s nevlastním otcem a nevlastní bratrem,se Kristin přestěhovala do Kalifornie, aby žila se svým otcem,bratrem a sestrou. Kristin byla přijata v Santa Margaritě na katolickou střední školu. Poté, co absolvovala vzdělávací kurz pro řidiče prostřednictvím Laguna Beach High School, její otec ji zapsal na LBHS.

Laguna Beach & The Hills

Cavallari byla v juniorském roku střední školy, když začla první sezóna "Laguna Beach: Real Orange Country". V té době, byla zapojena do vztahu se Stephenem Collettim. Kristin románek s Collettim způsobil soupeření s jinou holkou a to s Lauren Conrad. Milostný trojúhelník se stal jedním z řady, byla to ústřední zápletka, než se Cavallari zamilovala do golfisty Parkera Riche. V květnu 2009, Cavallari potvrdila, že se připojí k natáčení populární reality show MTV "The Hills". Objevila se v polovině sezóny, které se vysílala 31. května 2009 od té doby se v Hills objevovala pravidelně což bylo ve zbytku páté řady.Pak Kristin podepsala smlouvu s MTV s tím,že se objeví v seriálu po další dvě řady. Šesté a poslední období Hills se vysílalo v létě 2010.

Film

Cavallari zamířila do Los Angeles a krátce poté se zapsala na University of Southern California. Podepsala smlouvu na televizní reality show "Get This Party Started ', který měl premiéru 7.2.2006. Série byla zrušena po vysílaní dvou epizod kvůli extrémně nízkým hodnocením. Byla i hostem v seriálu "Veronica Mars". Objevila se v mnoha televizních rolích, jako je "CSI: NY", "Hůl" a "Dobrodružství v Hollywoodu". V roce 2006 se zapsala jako Crystal ve filmě "Otisky prstů". Natáčení proběhlo během dubna a května 2006 ve dvou městech Oklahomy. Film měl premiéru na Screamfestu 16. října 2006. Film získal Cenu za nejlepší hraný v roce 2006 "New York Film Horor -festival města". Film byl propuštěny v roce 2007 smíšené ke kladným recenzím.
V roce 2008 měla vedlejší roli ve filmu "Jarní úpadek" po boku Amy Poehler. Film byl hned na DVD a to 2. června 2009 a přijal protichůdné recenze.Také hrála v nezávislém filmu "Green Flash" spolu s Torrey DeVitto(manželka Paula Wesleyho). V roce 2009, poté hrála znovu v nezávislém komedii,děj je na americké vysoké škole "Divoká třešeň" jako Trish, také tam hrála Rumer Willis. Hrála také ve filmu "Sexy párty 3", jak Kaitlyn. Film byl natočen 14.července 2009 a měl spíše negativní hodnocení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tady? KLIKNI

CLICK!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
© 2012 | kristincavallari.blog.cz
ARCHIV| Fansite | Hosting by: blog.cz | Everything posted by :M.A.Cavallari | Thank you:kristindaily.org