Duben 2012

Hot or Not•May 2012

30. dubna 2012 v 21:00 | M.A.Cavallari |  Hot or Not
S měsícem lásky přichází i nové Hot or Not pro tento měsíc! :)
Vybrala jsem fotku překvapivě z candid a to ze dne 26.4. kdy Kristin byla nádherně oblečena a ještě to je taková vtipnější fotka!! :) Takže hlasujte níže. Minulé Hot or Not bylo vyhodnoceno 12lidmi HOT!♥


APRIL 25&26 - Effortlessly Chic Mama-To-Be

28. dubna 2012 v 11:49 | M.A.Cavallari |  Candid 2012


Když je Kristin v LA není o fotky nouze a tak to je v tomto případě.Objevily se nové fotky ze dní 25.a 26.dubna.
Všechny fotky jsem dala do jednoho článku a níže se na můžete podívat!! :)

Candid 2012 - 26.4. - Goes to lunch in Beverly Hills
Ve čtvrtek 26.4. si Kristin vyrazila do svého oblíbeného nehtového studia do západního Hollywoodu.Nastávajíci maminka si vzala dokonalý outfit, zvolila žluté sáčko s šedým topem a k tomu si vzala zajimavě džíny, protože na začátku těhotentsví Kris řikala že když bude mít bříško tak kalhoty nedopne! Nicméně byla opět viděna na svých oblíbených podpatcích a hodně se ji k tomu hodily, mnozí z vás píšou do komentářů že nechápete jak může chodit na podpatcích když je těhotná, ale myslím si že je dost stará na to aby věděla co může a co ne nosit,vypadá že se ji na těch podpatkách chodí dobře tak proč by je nenosila?! :) Jako sladkou nebo pro nás píše fashion tečkou zvolila k outfitu oblibenou kabelku Luise Vuittona! :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Candid 2012 - 25.4. - Runs errands in Beverly Hills
O den dříve Kristin fotografové zastihly na procházce v Beverly Hills.Kristin vypadala opět nádherně a není k tomu co dodat.Bývala Hills si na procházku zvolila světle fialové šaty od Yoany Baraschi, k tomu si vzala překvapově stříbrné balerínky, které spojila se zlatými doplnky a bílo-zlatou kabelkou.!:) Nejvíc se mi líbí fotky jak tam drží ten její blackberry!:D:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

APRIL 25 - Shows Off Her Baby Bump in Floral Jeans

26. dubna 2012 v 11:21 | M.A.Cavallari |  Candid 2012


Úplně nové candid a to ze včerejška 25.4.
Ikdyž se Kris odstěhovala z LA tak svůj hvězdný styl rozhodně neopustila, do ulic Beverly Hills vyrazila tato 25letá nastávající maminka v květinových kalhotech,černém sačku a černém tílku, to vše podtrhla jemným šperkem a černými botami na podpatku! Svou blond hřivu sepla do obyčejného copku a protože v LA svítilo sluníčko vzala si velmi moderní brýle! Zdá se, že Kristin drží slovo a pevně se zapojuje do karéry navrhářky, na twitter napsala tato kočka Hills že její kolekce šperků vyjde v listopadu a o měsíc později její kolekce bot! :) Jsout o vše úžasné zprávy a jsem strašně ráda, že se Kristin takhle daří! :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Twitter 0.2.

26. dubna 2012 v 10:55 | M.A.Cavallari |  Twitter


Zajímavé tweety z Kristininého twittru, dozvíte se dvě užasně věci!! :)

Má kolekce šperků příjde na trh v listopadu, a kolekce mých bot o měsíc později tudiž v prosinci.Právě ted je čas na dovolenou! Tak nadšená, že něco můžu udělat pro dámy :)

Vzhůru do mého šperkářského úmění..THX pro všechny vaše navrhy!

Dnes jsem dělala jógu, jako první věc po rádnu a opravdu to je rozdíl.Mám tak dobrou náladu a mám pocit že jsem světová ha :D

APRIL 17 - Walks her dog with Jay in Chicago

19. dubna 2012 v 20:59 | M.A.Cavallari |  Candid 2012


Úplně užasné zprávy, objevili se nové candid ze 17.4. kdy Kristin přistihli paparazzi na procházce s Jayem v Chicagu!
Kris vypadala pěkně, líbilo se mi jak vše zkombinovala, stále jsem udivená z toho jak ji roste bříško!:) Vypadala spokojeně a s Jayem se mi libili.:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

APRIL 13 - Goes shopping at Staples in Hollywood

15. dubna 2012 v 20:09 | M.A.Cavallari |  Candid 2012

Kristin si zašla 13.4. do obchodu STAPLES v Hollywoodu a jsem ráda, že je ještě v LA :)
Kristin si oblékla pohodové oblečení a v celku se mi líbilo, ale nelíbí se mi že si vzala legíny k takovému krátkému tričku a myslím, že se to moc nehodí jinak se mi líbí svetřík,který zvolila.:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

AudrinaDaily second blog is DONE!

14. dubna 2012 v 21:31 | M.A.Cavallari |  Others


Už jsem vám o tom psala, že když je ted Kristin v Chicagu tak fotky moc nejsou a protože mám blogování ráda vytvořila jsem si už dávno, ale nebyla jsem tam blog o Audrině Patridge. Konečně po týdnu jsem ho dokončila samozřejmně není uplně dokončený,ale už to je udělané tak aby to nějak vypadalo a já vám mohla dát link a tady je! Pokud by jste se chtěli stát mými Affs na druhém blogu zapište se do Apply děkuju.:)

AUDRINADAILY.BLOG.CZ


APRIL 12 - Goes to Kinara Spa&Shops at A Pea in the Pod in LA

14. dubna 2012 v 19:39 | M.A.Cavallari |  Candid 2012


Když je Kristin v LA není nouze o candid a tak to je i v tomto případě. Kristin se 12.4. nezastavila a prvně byla kupovat v obchodě Pea a potom šla Kinara Spa a ještě jak všichni víme byla večer na party.
Tyto poslední candid jsem dala do jednoho článku a myslím že je to tak lepší.
Na prvních fotkách šla do Kinara Spa a měla oblčena lehké fialové šaty nabírane u prsou a měla na sobě béžové boty na klínu, vypadala užasně a ty nohy ji zavidím a myslím , že nejsem jediná.
Na druhých fotkách je Kristin oblečena více ležerněji a má na sobě dá se taky řící šaty ale takové zvlášní a myslím, že až si prohlédnete fotky tak pochopíte proč, Kris k tomuto outfitu zvolila tašku Chanel a černé boty na vysokém podpatku.

APRIL 12.4. - Goes to Kinara Spa in West Hollywood

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

APRIL 12 - Shops at A Pea in the Pod in LA

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

APRIL 12 - Kristin Cavallari at The Condé Nast Traveler Hot List Party

14. dubna 2012 v 10:36 | M.A.Cavallari |  Appearances 2012


Kristin se ve čtvrtek 12.4. zúčastnila akce s názvem The Condé Nast Traveler Hot List Party, na které byly i hvězdy jako Jessica Alba nebo Emma Watson. Kristin to těhotenství tak prospívá, že se mi zdá že vypadá lépe než kdy předtim a nejsem jediná kdo si toto myslí. Kris si na sebe oblékla bílé šaty se zdobeným krkem, to vše dopnila béžovými botami. Make-up a vlasy měla pěkné a jednoduché.:) Kristin poskytla pro Celebuzz rozhovor, kde mluví o těhotenství a stěhování z LA.


Celebuzz: Vypadáš úžasně! Líbí se vám být těhotná, nebo by jsi chtěla něco jiného?
Kristin: Víš co, opravdu to mám ráda! Bylo to rychlé těhotenství,ale mám obrovské štěstí a těším se z každého okamžiku.
Celebuzz: Vypadáš neuvěřitelně jak to děláš že jíš za dva a příliš si nepřibrala.Jessica Simpson čelí hodně kritikám kvůli její postavě v těhotenství.Myslíš že jsou příliš krutí?
Kristin: Jo, myslím, je snadné si někoho vybrat a strefovat se do něj.Já jím ted zdravěji, protože to co jím dávám i svému dítěti. Nemůžete jíst jen špagety se sýrem musíte k tomu připojit něco zdravého a najit v jídle rovnováhu.
Celebuzz: Co konkrétně děláte pro to,že zůstaváte ve formě?
Kristin: Cvičím jogu a něco dělám i v tělocvičně.A taky se snažím spíše chodit než jezdit autem.
Celebuzz:Mělia jste někdy nějaké podivné chutě?
Kristin: Ani ne, s výjimkou prvních pár měsíců jsem měla chuť na mléko a na mléčné výrobky.
Celebuzz: Jak to máte ted s Jayem?
Kristin: Je skvělý, je tak sladký a tak vzrušený. Vždy chtěl děti, a tak když se to dozvěděl nemohl být štastnější. Je opravdu skvělý.
Celebuzz: Minule když jsme si povídali, tak jste řikala že nepřipravujete svatbu. Máte to stále tak?
Kristin: Jo pořád to tak je,trochu o tom mluvíme, ale z velké časti se nic nepřipravuje. Nechci spěchat, a nesnažím se najít ani šaty!
Celebuzz: Zasáhla vás tato životní situace, že jste se odstěhovala z LA?
Kristin: Ano,docela hodně! Budu ted v Chicagu. Budu tam ještě v příštích několika měsících.Do LA se budu vracet jen zřídka.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

APRIL 11 - Hits Crossroads Trading Co

12. dubna 2012 v 17:30 | M.A.Cavallari |  Candid 2012


Fotky ze včerejšího odpoledne 11.4. kdy si Kristin pozměnila šaty na bílé dlouhé ke kterým přidala džínovou bundu a místo podpadku zvolila žabky. Kristin nejprvé odjížděla z Crossroads Trading Co a brala s sebou nějaké tašky a jak si můžete všimout toho chlapíka tak to je paparazzi, který jako pravý gentleman Kristin s těmi těžkými taškami pomohl Kristin záhy napsala na twitter: "Je pěkně, když paparazzi pomůže! Děkuju Buddy. Poté si Kristin dopřála manikuru a to jsou ty fotky kde tam má brýle!:)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

APRIL 11 - Stops by The Earth Bar

12. dubna 2012 v 16:53 | M.A.Cavallari |  Candid 2012


Kristin se včera 11.4. objevila na západě Hollywoodu, kde zavítala do Earth Baru, koupila jsi dva džusy jeden zelený a druhý hnědy(nic moc barvy.:D), a jednou zvláštností na těchto fotkách je, že Kristin si oblékla šaty z kolekce Whitney Port, která vlastně s ní učikovala v The Hills a sama Whit potom na svůj twitter napsala: "Moje kolegyně z The Hills Kristin Cavallari byla dnes(11.4) spatřena jak nosí mou kolekci Whitney Eve Moon Dress z kolekce 2012, bílý svetřík a boty tomu dodali jarní svěžest,vypadala užasně". Kristin to opravdu moc slušelo a hlavně se mi líbí opět boty a vlasy!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

APRIL 10 - Departs LAX Airport in LA

12. dubna 2012 v 16:26 | M.A.Cavallari |  Candid 2012


Jak jsem vás informovala Kristinse ted zdržuje v LA kvúli navrhování bot pro Opensky. Tady jsou fotky z příletu do LA už z 10.4.2012 měla jsem je stáhnuté už včera, ale nějak se mi nechtělo je sem dávat, neměla jsem už včera náladu na nic!
Kristin tam je báječná, líbí se mi ty boty a hlavně svetřík, strašně ji pasuje ta modrá, no co dodat to těhotenství jí tak svědčí.:)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristin Cavallari NEW videos from OPENSKY!

10. dubna 2012 v 21:40 | M.A.Cavallari |  Video & Interwievs
Objevili se i videa k shootu pro Opensky, které jsou rozděleny na večerní robu podle Kristin a na denní nošeni podle Kristin, řekla bych to asi tak moc jsem z těch nadpisu nepochopila!:):D
Ale jsou pěkně obě dvě líbí se mi přitom prvním jak tam ukazuje ten svetříkový top ten je pěkný i ta barva a Kristin tam je taky pěkná na obou!!:))

SPRING KNITS
EVENING LOOKS


Kristin Cavallari NEW photoshoot from Opensky

10. dubna 2012 v 21:20 | M.A.Cavallari |  Photoshoot 2012


Prostě báječné zprávy, pamatujete si shoot pro Opensky, tenkrát se objevily jen tři fotky,ale dneska se objevily další fotky a je jich dohromady devět! Jsou nádherné a Kristin vypadá dokonale jako vždy. Myslím že se vám budou líbit mě se líbí ta v tom růžovém a potom v těch brýlích.:) Jsem štastná, že se objevili nějaké fotky, tento víkend jsem dělala na blogu o Audrině, ale adresu ještě nedám protože není vůbec dodělaný a kdoví kdy budu mít zase na to čas takže jde to dost pomalu,ale jak to bude hotové tak vám dám adresu!!:)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Twitter 0.1.

10. dubna 2012 v 20:46 | M.A.Cavallari |  Twitter


Mám tady dva nové tweety ze včerejška, kdy se v jednom z tweetu dozvíte užasnou zprávu.:)

Byla jsem špatně informovaná ... kolekce bot bude v obchodech v prosinci toho roku.

Chystám se do Los Angels, setkám se s @ChineseLaundry a budeme mluvit o nové kolekci bot :)


© 2012 | kristincavallari.blog.cz
ARCHIV| Fansite | Hosting by: blog.cz | Everything posted by :M.A.Cavallari | Thank you:kristindaily.org