Srpen 2012

Busy days with shoes and jewerly line coming soon

30. srpna 2012 v 11:53 | M.A.Cavallari |  Video & Interwievs
Je to už nějaki dobu co jsem zde naposledy psala, a mrzí mě to že tento blog v celku zanedbávám, ale věnuju se blogu o Candice a na tento není ani moc času a Kristin i podle toho jak psala na twitru je s Camdenem doma a stará se o něj!
Ovšem jak víme, Kristin navrhla pro společnost Opensky a Chinese Laundry kolekci šperků a bot, kterou přijdou do obchodu co nevidět!
Kristin miluje navrhování a tak si práci návhářky opravdu užila.. V listopadu se do prodeje dostanou navržené kousky šperků pro Opensky,a Kris nás už s několika málo kouskami seznámila ve videu níže. Kolekce botu přijde na svět o měsíc později tedy v prosinci, kolekci bude Kristin sama prezentovat v Las Vegas, kdy ovšem ještě není známo!
Video je perfektní a Kristin vypadá parádně :)

Kristin Cavallari se stala maminkou! CHECK!!

9. srpna 2012 v 9:45 | M.A.Cavallari |  News & Rumors

Nejúžasnější zpráva, kterou tady opravdu píšu. Kristin Cavallari a Jay Cutler se včera ráno stali rodiči malého synka jménem Camden Jack Cutler,Kris i Camden jsou v pořádku a dokonce malý ani neplakal když ho Kristin porodila, což je úžasné. Kristin nás o tomto informovala na jejím oficiálním twittru a jak sem se tak dnes dívala nikde jinde nejsou jiné zprávy než o tomto! Kristin i Jayovi bych chtěla aspon prostřednictvím tohoto blogu pogratulovat a doufám, že Camden jim bude dělat jen radost :-*♥ a doufám, že se brzy objevi i fotky. Kristin a Jay spolu chodí od roku 2010 a v dubnu 2011 se tento pár oznámil, ovšem tři měsíce poté se rozešli a každý si myslel, že se k sobě nevrátí ovšem v listopadu 2011 se dali opět dohromady a znovu se zasnoubili a v lednu tohoto roku Kristin oznámila,že spolu čekají miminko, o svatbě se zatím nemluví, ale Kris se netají tím že chce mt ještě druhé dítě a potom se za Jaye vdát :)

"Jsme opravdu rádi na svět jsme přivítali Camdena Jacka Cutlera. Narodil se dnes ráno váha 7lbs 9oz. Všechno jde skvělě!"

Kristin Cavallari new tweets and information about blog

7. srpna 2012 v 10:48 | M.A.Cavallari |  News & Rumors


Tak nejdřiv začnu tím, že se omlouvám za tu neaktivitu jsem ted více na mém druhém blogu iheartcandy.blog.cz a na tento dá se řící kašlu, ikdyž Kristin mám stále moc ráda. Před chvílí jsem projížděla twitter Kristin a narazila jsem na nové tweety tak je tady dám a v jednom tweetu nám oznamuje, že se tuto neděli zůčastní jejich americké soutěže " Cupcake Wars" a bude hostující porotkyní, takže očekávám fotky i nějaké to video! :) Dále taky tam mluví že si chce zkrátit vlasy a o jídle, jak jinak! Nechápu to, ale zdá se mi že Kristin je fakt už dlouho těhotná a myslím si že termin je za dveřmi!

Budu porotkyní v Cupcake Wars tuto neděli ... dívejte se :)

"@ Heyarronthomas: @ KristinCav - Přísahám vypadá to jako by jsi byla těhotná více jak rok" haha ne, je to jen poci

Nic lepšího, než čisté auto ... vlastně čistá postel, ale auto je těsně v patách.

"@ Pippypom: Velká odpoledne u bazénu s @ anderson_juliet na Montage v Bev Hills - život na hovno .. ne!" Žárlivá!

Tato malá, nevinná tvář je horší než buldok. Je trochu jako smrdící bomba http://say.ly/EFr3UP0

Takže nevím co s vlasy ... chtělo by to ostříhat. No, ramena nejméně. Nebo mám počkat až do jara?

"@ MissUrka: Najděte tvé candid fotky @ KristinCav, když jsem v nouzi tak jsi má inspirace. Tebe miluju. "Wow děkuji U!

Je to zvláštní, že se mi líbí Braxton Hicks kontrakce? Myslím, že je to v pohodě, když váš žaludek je tak těsný haha

Na pořadu dne pro dnešní večer: udělat si velkou misku těstovin a vykoupat se. To jsou věci, které mě těší v těchto dnech ha.
© 2012 | kristincavallari.blog.cz
ARCHIV| Fansite | Hosting by: blog.cz | Everything posted by :M.A.Cavallari | Thank you:kristindaily.org