Září 2012

SEPTEMBER 28 - Leaves store with mom and son in L.A.

30. září 2012 v 21:37 | M.A.Cavallari |  Candid 2012

Kristin měla velmi zajimavý pátek 28.9. nejdřive si zašla pro něco na pití do obchodu Juicer Kraft, potom jela spolu s maminkou a Camdenem do studia Chinese Laundry kde finišuje kolekce bot, které Kristin navrhla, a později byla viděna ještě jak odchází bohužel z neznámého obchodu. Po celý den měla stejný outfit složený z bílého krajkového dlouhého trika, a tmavě červené nebo spíše vínové kožené sukně, a boty měla takové šedé ale na pořádně velkém podpatku, ovšem jsou krásné. Užijte si fotky, jsou všechny v HQ.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

SEPTEMBER 27 - Leaves Katsuya Restaurant with friends in L.A.

30. září 2012 v 20:26 | M.A.Cavallari |  Candid 2012


Kristin si ve čtvrtek 27.9. vyrazila se svými kamarádkami do známe Hollywoodské restaurace Katsuya a fotografové je vyfotily při odchodu. Kristin zvolila jednoduchý outfit složený ze zajímavého koženého topu, bílých kalhot a jejich oblíbených Loubotins.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

SEPTEMBER 27 - Carries baby to her car in Hollywood

30. září 2012 v 10:04 | M.A.Cavallari |  Candid 2012

Kristin vyfotili paparazzi, když odjížděla z focení pro Chinese Laundry, spolu s malým Camdenem a její maminkou.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

SEPTEMBER 27 - Arrives to photoshoot studios in Hollywood

29. září 2012 v 15:09 | M.A.Cavallari |  Candid 2012

Kristin vyrazila ve čtvrtek 26.9 do studia, aby mohla nafotit svůj nový photoshoot pro kolekci bot Chinese Laundry, která se má uvést na trh v prosinci tohoto roku. Kristin vzala na focení jak Camdena tak svou maminku, která jí jak jde vidět s Camdenem hodně pomáhá. Měla na sobě jednoduchý outfit složený z černého dlouhého trika, jeanu a balerínek, opravdu se mi líbí ta kabela je užasná.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

SEPTEMBER 26 - Busy day in L.A.

28. září 2012 v 22:19 | M.A.Cavallari |  Candid 2012

Kristin když je v L.A. tak mají fotografové rej. Předevčerem 26.9. měla Kristin zajimavý den a tady máte několik užasných fotek.
Hned z rána si Kristin zašla do Earth Baru pro něco dobrého a navíc zdravého, vypadala v celku dobře na to že nebyla namalovaná.
Grabs some healthy snacks at Earth Bar in L.A.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

A odpoledne si Kristin vyrazila zkrášlit se do salonu Jose Eber Salon, měla na sobě stejné oblečení, kromě te kabely ale ta je užasná co myslíte? Kristin má prostě styl!

Leaves Jose Eber Salon in Beverly Hills
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

SEPTEMBER 25 - Arrives with mom and baby to LAX Airport in L.A.

28. září 2012 v 10:53 | M.A.Cavallari |  Candid 2012

Je to tady! Vracím se oficiálně zpátky na blog, spolu s užasnou novinkou Kristin se ted na pár dní zdrží v LA a tudiž už mám pro vás mnoho fotek. S blogem ted budu mit vice práce než se to tady znovu rozjede, ale musim vás obeznámit s tím že novinky tady nebudou každý den.
Kristin vyrazila spolu s malým Camdenem do ruchu v L.A. když přijela 25.9. Kris se má podle zpráv zřejmně varcet do LA, ale není to jisté spíše si myslím, že ne že je to jen na pár dní. :) Každopádně outfit má užasný, a celkově vypadá skvěle.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
© 2012 | kristincavallari.blog.cz
ARCHIV| Fansite | Hosting by: blog.cz | Everything posted by :M.A.Cavallari | Thank you:kristindaily.org