Říjen 2012

OCTOBER 22 - FFANYs “Shoes On Sale” Gala Fundraiser

28. října 2012 v 11:24 | M.A.Cavallari |  Appearances 2012

Kristin se 22.10. zůčastnila v NYC akce FFANYs "Shoes On Sale" Gala Fundraiser, a nebyla jedinou hvězdou večera mezi hosty se představila i Nicole Richie nebo Katrina Bowden, na akci byli představeny nejnovější boty od různých značek např. Brian Atwood,Claudia Ciuti,Gucci,Jimmy Choo. Kristin si na tuto akci oblékla šaty z dílny Alice+Olivia a vypadala opravdu fantasticky a moc se mi líbil i zvolený učes a make-up, nejvíc roztomilé jsou ty malé botičky co drží a věřím, že by Camdenovi slušely. Dávám sem i video kde mluví jak Kristin tak všechny ty hěvzdy co tam byli.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Baby Camden is ready for daddy’s game

27. října 2012 v 19:52 | M.A.Cavallari |  Personal photos
Kristin dala před několika dny na svůj twitter fotku malého Camdena v oblečku Chicagu Bears a k fotce napsala drobný komentář. Camden je nádherný a tady na blogu to je vůbec první fotka malého kde vidíme jeho obličej, no je nádherný a rozkošný nemyslíte? :)
Cam je připravený na tatínkovu hru lockerz.com/s/255307540

OCTOBER 20 - C. Wonder NYC Birthday Celebration

24. října 2012 v 21:20 | M.A.Cavallari |  Appearances 2012

Kristin se v době kdy byla v NYC zůčastnila několik akcí mezi ně patřila i C.Wonder Birthday Celebration.
Kristin si během dne vyzkoušela dva kabátky a taky oficiálně krála dort, který byl vytvořen pro tuto přiležitost.Vypadala famózně, naprosto se mi libila co vám? :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

OCTOBER 18 - Bing It On Halloween Costume Challenge

23. října 2012 v 20:06 | M.A.Cavallari |  Appearances 2012


Kristin se 18.10. zůčastnila akce Bing It On Halloween Costume Challenge v NYC, která byla zaměřena na halloweenské kostými, jak víme tak v USA je Halloween docela velkou události a ikdyž je až za týden, preshow se slaví už v těchto dnech :) Kristin byla užasně oblečena a moc mě zaujala ta sukně, líbil se mi make-up a vlasy jaké měla na tuto příložitost udělané. Kristin odpovídala prostřednictvím twitteru na několik otázek od nás fanoušků překlad plus otázky přinesu v příštím článku.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Sneak peek photo of the cover shoot

20. října 2012 v 10:40 | M.A.Cavallari |  Behind the scenes

Kristin po čas když byla v L.A. nafotila nový shoot pro svou kolekci bot, která přijde na pulty obchodů už v prosinci tohoto roku. Kristin dala na twitter dvě fotky z focení, a musím řict že ty boty jsou nádherné :) Těším se na celý shoot.

imagebam.com imagebam.com

OCTOBER 2 - ULTA Beauty's 'Donate With a Kiss' Event

18. října 2012 v 20:27 | M.A.Cavallari |  Appearances 2012

Tak nejdřiv než začnu psát o této akci kde se Kristin už před dvoumi týdni ukázala, bych se vám chtěla hlavně teday Affs omluvit za mou dvoutýdenní neaktivitu, ale bylo toho na mě nějak moc a neměla jsem vůbec chut jsem jít a ještě k tomu něco psát, takže jsem si ty fotky raději nechala na dobu kdy budu mit chut něco přidat. Kristin je opět v Chicagu a nejsou žadné fotky, informace takže to ani nevadi že ty fotky dávám tady až ted. Každopádně Affs oběhnu během víkendu, doufám že to pochopíte :) Ted k fotkám a článku.

Kristin se 2.10. zůčastnila v NYC akce ULTA Beauty's 'Donate With a Kiss' a jednalo se o charitativní akci. Kristin vypadala naprostzo užasně a nic na jejím večerním outfitu nejde vytknout jedním slovem krásná. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

EDIT.
Obejvila jsem video, kde Kristin mluví o své kolekci bot, taky o tom jaké je to být maminkou, jestli se změnil její styl a tak. Vypadá tam užasně :)

OCTOBER 1 - Departs LAX Airport with mom and son in L.A.

4. října 2012 v 16:24 | M.A.Cavallari |  Candid 2012

Kristin ještě ve stejný den kdy natáčela "The League" fotky zde, vyrazila na letiště LAX kde spolu s mamkou a Camdenem mířili do New Yorku, kde se Kris zůčastnila akce 'Donate With a Kiss' fotky najdete v příštím článku. Na noční let vyrazila Kristin v jednoduchém outfitu, složený z nádherného sáčka moc se mi líbí ty rukávy nebo spíše ty nýtky na ramenech, pod to si dala černé tričko, a kalhoty měla nádherné kožené a boty její oblíbené Loubotinky!
Jinak Camden je nádherný a toto jsou první candid fotky kde můžeme vidět i jeho, a jak jde vidět je to hodné miminko!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

OCTOBER 1 - Brings Son Camden To The Set Of 'The League'

3. října 2012 v 21:33 | M.A.Cavallari |  Candid 2012

Kristin 1.10. vyfotili fotografové na natáčení spotu pro stanici Fox konkrétně na "The League" a epizoda ve, které bude hrát Kristin bude odvysílaná 1.listopadu 2012. Kris po dobu nataáčení měnila dva outfity a oba byly jednoduché, ale přitom moc pěkné, na natáčení s ní dorazila i mamka spolu s malým Camdenem.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

SEPTEMBER 30 - Goes for a walk with mom and son in L.A.

2. října 2012 v 16:56 | M.A.Cavallari |  Candid 2012

Kristin spolu s její maminkou si 30.9. vyšly na procházku s malým Camdenem po LA, fotografové je odfotili při přichodu do domu. Kris zvolila jednoduchý outfit složený z šatu, které měla sepnuté páskem a černými balerínky.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

SEPTEMBER 29 - Shops in L.A.

2. října 2012 v 16:21 | M.A.Cavallari |  Candid 2012

Kristin 29.9. kdy ji fotografové zastihli při nakupování v LA. Vypadala užasně, strašně se mi líbí ta krajka, celkově šaty i boty, plus ta kabelka výborná volba.
EDIT: Kristin se momentálně nachází v New Yorku!!!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
© 2012 | kristincavallari.blog.cz
ARCHIV| Fansite | Hosting by: blog.cz | Everything posted by :M.A.Cavallari | Thank you:kristindaily.org